Schedule

Tuesday, December 27


WY&CC Court #1

AWAY vs. HOME
Washington Game 1 at 10:00 am King's Christian Academy

Walkersville Game 5 at 11:45 am Delmar

Snow Hill Game 9 at 1:30 pm Archbishop Curley

Bishop Sullivan Catholic Game 17 at 5:00 pm Stephen Decatur

Olympic Game 21 at 6:45 pm Linden

St. Joe's By The Sea Game 13 at 3:15 pm Thomas Stone

WY&CC Court #2

AWAY vs. HOME
Easton High School Game 2 at 10:30 am Indian Creek School

Kempsville Game 6 at 12:15 pm Frederick Douglass (MD)

McDonogh Girls Game 10 at 2:00 pm Walt Whitman Girls

Sanford Girls Game 14 at 3:45 pm Langley Girls

Middleburg Academy Game 18 at 5:30 pm Charlotte Basketball Academy

TLAP Sports PG Game 22 at 7:15 pm Charlotte Basketball Academy PG

WIHI

AWAY vs. HOME
Mardela Game 3 at 10:00 am The Salisbury School

Parkside Game 7 at 11:45 am Milford Mill Academy

CH Flowers Game 11 at 1:30 pm Paint Branch

Oakdale Game 15 at 3:15 pm Potomac (MD)

IDEA Public Charter School Game 19 at 5:00 pm North Caroline

Tuesday, December 28


WY&CC Court 1

AWAY vs. HOME
King's Christian Academy Game 27 at 10:00 am Parkside

Milford Mill Academy Game 31 at 11:45 am CH Flowers

Linden Game 43 at 5:00 pm Bishop Sullivan Catholic

Charlotte Basketball Academy Game 35 at 1:30 pm IDEA Public Charter School

Oakdale Game 39 at 3:15 pm North Caroline

Potomac Senior (VA) Game 45 at 6:45 pm Olympic

Legacy Charter School Game 96 at 8:30 pm Middleburg Academy

WIHI

AWAY vs. HOME
Capitol Christian Academy Game 23 at 10:00 am Charlotte Basketball Academy PG

Snow Hill Game 25 at 11:45 am St. Joe's By The Sea

Washington Game 33 at 3:15 pm Delmar

King's Christian Academy Game 37 at 5:00 pm Walkersville

Mardela Game 41 at 6:45 pm Worcester Preparatory School

JM Bennett

AWAY vs. HOME
St. Joe's By The Sea Girls Game 26 at 10:00 am Wicomico Girls

St. Andrew's Episcopal Girls Game 32 at 11:45 am Southern Garrett Girls

Walt Whitman Girls Game 34 at 1:30 pm Langley Girls

McDonogh Girls Game 38 at 3:15 pm Sanford Girls

Harford Christian Game 42 at 5:00 pm The Salisbury School

Thursday, December 29


WY&CC Court 1

AWAY vs. HOME
JH Blake Game 47 at 10:00 am Annapolis Area Christian School

Atholton Game 52 at 11:45 am Cambridge-South Dorchester

John Carroll Game 57 at 1:30 pm Sidwell Friends School

Bowie Game 62 at 3:15 pm Olympic

Wicomico Game 67 at 5:00 pm Battlefield

Potomac (MD) Game 72 at 6:45 pm Stephen Decatur

WY&CC Court 2

AWAY vs. HOME
Colonel Richardson Game 48 at 10:30 am Fairmont Heights

St. John's Catholic Prep Game 53 at 12:15 pm Harford Tech

Oakdale Girls Game 55 at 2:00 pm Parkside Girls

Rock Creek Christian Academy Game 63 at 3:45 pm Legacy Charter School

Capitol Christian Academy Game 68 at 5:30 pm NY International Academy PG

Euro Lions PG Game 73 at 7:15 pm Mt. Zion Prep

WIHI

AWAY vs. HOME
Sussex Tech Game 49 at 10:00 am New Era Academy

JM Bennett Girls Game 54 at 11:45 am Walkersville Girls

Easton High School Game 29 at 1:30 pm Frederick Douglass (MD)

Walt Whitman Game 59 at 1:30 pm Urbana

Paul Laurence Dunbar Game 64 at 3:15 pm Dover

Theodore Roosevelt Game 69 at 5:00 pm New Town

Linganore Game 74 at 6:45 pm Aberdeen

JM Bennet

AWAY vs. HOME
Surrattsville Game 50 at 10:00 am JM Bennett

Thomas Stone Girls Game 58 at 11:45 am Pocomoke Girls

Mardela Girls Game 60 at 1:30 pm Linganore Girls

Pocomoke Game 65 at 3:15 pm DuVal

Kent County Game 70 at 5:00 pm Edmondson-Westside

Thurgood Marshall Academy Game 75 at 6:45 pm Friends School of Baltimore

Parkside

AWAY vs. HOME
Battlefield JV Game 56 at 11:30 am Parkside JV

Wicomico JV Game 61 at 1:00 pm Edmondson-Westside JV

Atholton JV Game 66 at 2:30 pm Washington JV

Tallwood Game 71 at 4:15 pm Cesar Chavez

Friday, December 30


WY&CC Court 1

AWAY vs. HOME
Edmondson-Westside Game 76 at 10:00 am Thurgood Marshall Academy

Linden Game 100 at 6:45 pm Potomac (MD)

New Town Game 81 at 11:45 am Linganore

Sussex Tech Game 89 at 1:30 pm JM Bennett

Sidwell Friends School Game 102 at 8:30 pm Wicomico

Kent County Game 86 at 3:15 pm Friends School of Baltimore

Theodore Roosevelt Game 91 at 5:00 pm Aberdeen

WY&CC Court 2

AWAY vs. HOME
St. Peters Game 77 at 10:30 am Cesar Chavez

Battlefield Game 97 at 5:30 pm Bowie

Urbana Game 82 at 12:15 pm Dover

NY International Academy PG Game 101 at 7:15 pm Mt. Zion Prep

Pocomoke Game 87 at 2:00 pm Tallwood

Walt Whitman Game 92 at 3:45 pm Paul Laurence Dunbar

Capitol Christian Academy Game 103 at 9:00 pm Euro Lions PG

WIHI

AWAY vs. HOME
JH Blake Game 78 at 10:00 am Cambridge-South Dorchester

Annapolis Area Christian School Game 83 at 11:45 pm Atholton

New Era Academy Game 88 at 1:30 pm Surrattsville

Colonel Richardson Game 93 at 3:15 pm St. John's Catholic Prep

Seed Game 98 at 5:00 pm Harford Tech

JM Bennett

AWAY vs. HOME
JM Bennett Girls Game 79 at 10:00 am Parkside Girls

Walkersville Girls Game 84 at 11:45 am Oakdale Girls

Mardela Girls Game 94 at 1:30 pm Pocomoke Girls

Linganore Girls Game 99 at 3:15 pm Thomas Stone Girls

Parkside

AWAY vs. HOME
Paul Laurence Dunbar JV Game 80 at 10:00 am Battlefield JV

Wicomico JV Game 85 at 11:30 am Atholton JV

Stephen Decatur JV Game 90 at 1:00 pm Parkside JV

Edmondson-Westside JV Game 95 at 2:30 pm Washington JV